YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans programlarımız için, kullanımı daha kolay, mobil cihazlar için desteği olan, sohbet saatlerine daha rahat girebileceğiniz yeni bir LMS sistemine geçilmiştir.

Öğrencilerimiz bu sisteme Uzaktan Eğitim Merkezi’nin web sitesinde yer alan LMS bağlantısı ile ulaşabilirler.

Resim

Sisteme giriş için Trakya Üniversitesinin size vermiş olduğu E-Posta adresinizin kullanıcı adı kısmını ve E-Posta şifrenizi kullanacaksınız. (Eski öğrencilerimiz için e-posta adresleri öğrencinumarası@trakya.edu.tr dir)

Yeni LMS sisteminizde ders kayıtlarınız tamamlanmış olup, ders içerikleri LMS sistemine yüklenmeye başlamıştır.

LÜTFEN DİKKAT:

-          Yüksek Lisans öğrencileri E-Kampüs sistemi ve Sohbet platformuna giriş yapamayacaklardır. Bu dönem itibarıyla tüm dersleriniz LMS sistemi üzerinden yürütülecektir.

-          SMS ile duyuru sistemini aktif hale getirme çalışmalarımız devam etmektedir. Bu nedenle LMS sistemine giriş yaparak Profilim kısmındaki Cep Telefonu numaranızı yazınız/güncelleyiniz.

-          Bu dönem yeni kayıt yaptıran öğrenci numarası 114 ile başlayan öğrenciler sisteme 23 Eylül Salı Saat:18:00'dan sonra giriş yapabileceklerdir.

 

Yeni LMS sistemine giriş için:

http://lms.trakya.edu.tr  ya da

Öğrencilerimiz, resmi internet sayfamızda ( http://tuzem.trakya.edu.tr ) bulunan  LMS-Eğitim Yönetim Sistemi  sekmesini kullanarak, LMS giriş sayfasına erişebilirler.

Resim


LMS giriş sayfası açıldığında, Üniversitemiz tarafından öğrencilerimize verilen “…..@trakya.edu.tr” uzantılı kurumsal e-posta hesabının kullanıcı adını ve şifresini kullanarak derslere erişimlerini sağlayabilirler.

Resim

LMS giriş sayfasından sonra, ders içerikleri, sohbet saatleri, online sınavlar gibi tüm akademik uygulamaların gerçekleşeceği aşağıdaki platforma erişilebilecektir.


Resim

Sorularınız ve sorunlarınız için tuzem@trakya.edu.tr e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Başarılı bir eğitim öğretim yılı dileğiyle...
Bu içerik 22.09.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 2172 kez okundu.